warning icon Upozornění: V důsledku pozastavení EET do konce roku 2022 bude provoz Malé pokladny ukončen. Upozornění: Provoz Malé pokladny bude ukončen Více informací

Ukončení služby

Milí obchodníci 💚,

Nikdy jsme se netajili tím, co si o EET myslíme. Protože víme, že podnikat v naší kotlině není žádná legrace, přišli jsme s jednoduchým řešením, které si mohly dovolit i malé provozy. Žádné zbytečné papírování a zatěžování peněženky.

Malá pokladna nebyla výdělečný počin a i za normální situace si stěží vydělala na svůj chod. Pak ale přišel březen a s ním prohlášení vlády, že není nutné evidovat. Mnozí z Vás si oddychli a okamžitě s evidencí přestali. Nedivíme se. Malá pokladna se pro Vás rázem stala nepotřebnou. A pro nás neudržitelnou.

1. ledna 2020 ukončujeme podporu

Po zvážení všech okolností jsme se rozhodli provoz Malé pokladny ukončit. Však už ani není jejích služeb třeba.

Od 1. ledna 2021 sice aplikace ještě nějakou chvíli poběží, nebudeme už ji ale udržovat a nemůžeme tedy garantovat její funkčnost. Nebude k dispozici ani technická a zákaznická podpora. Malá pokladna si bude žít svým vlastním životem, a to až do 1. května 2021, kdy ji vypneme úplně. Od ledna je Vám samozřejmě k dispozici zcela zdarma.

Síly soustředíme na Trisbee

Naše mise pomáhat drobným podnikatelům a živnostníkům ale nekončí! Veškeré svoje síly přesouváme na pole bezhotovostních plateb. Chceme se věnovat něčemu, o čem jsme přesvědčeni, že má smysl (a není to vynuceno shora), a tím je mobilní aplikace Trisbee. Ta přináší jednoduché řešení pro přijímání bezhotovostních plateb. Zadarmo! Ano, zdá se, že jsme nepoučitelní. Pro všechny s měsíčním obratem do 125 000 Kč je Trisbee zcela bez poplatků. A k tomu ještě rozdáváme bonus 25 Kč za každého nově platícího zákazníka.

Mrzí nás, jestli Vás svým rozhodnutím zarmoutíme, či dokonce způsobíme komplikace.

Děkujeme, že jste byli s námi a přejeme, ať se Vás drží pevné zdraví!

V lepších časech na viděnou,

tým Malé pokladny 💚